Terratest facebook Terratest youtube

Dzisiaj zamówienie - jutro dostawa
24 h - Hotline
+48 793 049094

Dynamiczny pomiar nośności w porcie Hamburg

07. August 2015

Team Hamburg Port AuthorityLekka płyta obciążana dynamicznie TERRATEST 5000 BLU do dynamicznej kontroli nośności będzie teraz zastosowana w porcie morskim w Hamburgu do badania zagęszczenia gruntu.

Zarząd Portu w Hamburgu (ang. Hamburg Port Authority) zamówił w lipcu w firmie TERRATEST płytę dynamiczną, aby optymalizować jakość zagęszczenia przy budowie dróg i robotach ziemnych na gigantycznym terenie portu. Hamburg Port Authority jest od 2005 roku odpowiedzialny za realizację działań infrastrukturalnych w porcie.

Jako największy niemiecki port i drugi co do wielkości port kontenerowy w Europie, port w Hamburgu o powierzchni około 72 km2 jest istotnym czynnikiem rozwoju gospodarczego w Niemczech. Hamburg Port Authority jest odpowiedzialny za funkcjonowanie tego portu i zapewnienie jego dalszego przyszłego rozwoju. Lekka dynamiczna płyta TERRATEST 5000 BLU z jej przekonującym stosunkiem ceny do wydajności przyczyni się w przyszłości do szybkiej i profesjonalnej realizacji robót budowlanych. Przy przekazaniu lekkiej dynamicznej płyty obciążającej Falko Weiss – specjalista TERRATEST przeprowadził szkolenie dla zespołu Zarząd Portu w Hamburgu.