Terratest facebook Terratest youtube

Dzisiaj zamówienie - jutro dostawa
24 h - Hotline
+48 793 049094

TERRATEST pokazuje światową nowość na BAUMA

06. Mai 2013

TERRATEST 500 blu Bauma 2013-smallKurtyna w górę dla nowej generacji lekkich płyt dynamicznych! Punktualnie na największe na świecie targi budowlane “Bauma 2013” w Monachium TERRATEST GmbH z Berlina zaprezentowała najnowszą generację płyt dynamicznych “TERRATEST 5000 BLU”.

Opracowane przez Terratest urządzenie działa bezprzewodowo i przekazuje dane radiowo z płyty obciążającej do komputera pomiarowego. Bezprzewodowa transmisja danych jest szczególnie korzystna tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona, gdyż komputer pomiarowy nie musi stać bezpośrednio przy płycie.

Setki klientów uzyskały informacje na “Bauma 2013” o nowym urządzeniu. Ze szczególnym uznaniem spotkały się na targach polecenia głosowe. Użytkownicy są teraz prowadzeni przez procedurę pomiaru wyraźnie wypowiadanymi instrukcjami. Teraz również początkujący mogą prawidłowo wykonać badania zagęszczenia gruntu.

Dzięki wprowadzeniu “TERRATEST 5000 BLU” berlińska firma jako jedyna na świecie ma w programie lekką płytę dynamiczną z bezprzewodową transmisją danych pomiarowych.

Nowość światowa z firmy TERRATEST jest prezentowana na targach AUTOSTRADA-POLSKA 2013 w Kielcach w dniach od 21 do 24 maja na stoisku E-17.