Terratest facebook Terratest youtube

Dzisiaj zamówienie - jutro dostawa
24 h - Hotline
+48 793 049094

Terratest akredytowany jako instytut kalibracyjny

12. Februar 2012

W grudniu 2011 TERRATEST GmbH została uznana przez Federalny Urząd ds. Drogownictwa za oficjalny instytut dokonujący kalibracji płyt dynamicznych zgodnie z przepisami TP BF-StB część B 8.3. Przedsiębiorstwo zaprojektowało i wykonało stanowisko kalibracyjne we własnym zakresie oraz naprawia i kalibruje urządzenia oczywiście wszystkich producentów.

“Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć naszych klientów szybko i w dogodny sposób w przypadku, gdy urządzenia muszą zostać poddane ponownej kalibracji”, stwierdził dr n. przyr. Bernhard Korsch, kierownik jednostki ds. kalibracji w spółce Terratest. “Dokonujemy kalibracji urządzeń dla osiadania, wynoszącego 0,3 milimetra, co odpowiada mniej więcej grubości ludzkiego włosa, przy czym odstępstwo pomiędzy poszczególnymi pomiarami jest mniejsze niż 5 μ”, wyjaśnia dalej dr Korsch.

“W tej chwili nie wiemy, w co ręce włożyć, wiele firm zleca wzorcowanie swoich urządzeń głównie w miesiącach zimowych”, powiedział Schulz, który nie spodziewał się tak wielkiej ofensywy. Tymczasem producent poradził sobie z tym naporem, obecny czas oczekiwania na kalibrację nie przekracza trzech dni roboczych.

TERRATEST GmbH zajmuje się opracowaniem i wytwarzaniem lekkiej płyty dynamicznej „TERRATEST 3000 GPS“ i prowadzi dystrybucję tego nowoczesnego przyrządu w Niemczech wyłącznie przez własnych specjalistów bez pośredników. W ten sposób zapewnia, że przy dostawie sprzętu każdy klient uzyska gruntowne i solidne przeszkolenie.

Prawie wszystkie elementy konstrukcji miernika nośności, jak na przykład kompletne części toczone i frezowane oraz większość komponentów komputera pomiarowego są wykonywane w Niemczech i odpowiadają najwyższym jakościowym standardom. Ścisłe tolerancje wykonawcze określone dla lekkiej płyty dynamicznej przez niemiecką i austriacką Instrukcję Badań są w pełni zagwarantowane w precyzyjnym procesie wytwarzania ze skrupulatną kontrolą końcową.

Najwyższej jakości powłoki komponentów metalowych oraz zastosowanie wybranych wytrzymałych materiałów gwarantują pełną przydatność na budowie oraz długi okres użytkowania Waszego „TERRATEST 3000 GPS“.

Możliwość zamówienia