Terratest facebook Terratest youtube

Dzisiaj zamówienie - jutro dostawa
24 h - Hotline
+48 793 049094

Sukcesy lekkiej płyty dynamicznej na “AUTOSTRADA-POLSKA”

11. Juni 2014

TerratestLekka płyta obciążana dynamicznie TERRATEST 5000 BLU z bluetoothem spotkała się na targach Autostrada Polska z ogromnym zainteresowaniem. Fachowa publiczność była pod wrażeniem wyposażenie płyt dynamicznych TERRATEST.

Oprócz bezprzewodowej transmisji danych płyta dynamiczna dysponuje również funkcjami VOICE-NAVIGATION und PMT (Permanent Measuring Mode). Absolutnym hitem jest jednak aplikacja na androida: dane pomiarowe są przekazywane przez bluetooth do smartfona.

„Pomiary lekką płytą dynamiczną są sterowane aplikacją ze smartfona. Tak pracuje innowacyjna płyta dynamiczna, nasi klienci są zafascynowani”, mówi Sławomir Furmańczuk, kierownik sprzedaży na rynku polskim.

Pan Ryszard Kalwasinski z Testlandu z Trójmiasta odebrał swoją płytę TERRATEST 5000 BLU bezpośrednio ze stoiska na targach AUTOSTRADA w Kielcach. „Nie wiedziałem, że istnieją już tak innowacyjne i nowoczesne płyty dynamiczne. TERRATEST z bluetoothem kupiłem od razu na targach“. Na pewno TERRATEST będzie w następnych latach uczestniczyć w targach AUTOSTRADA w Kielcach i prezentować najnowsze modele mierników do badania nośności TERRATEST produkcji “MADE IN GERMANY”.