Terratest facebook Terratest youtube

Dzisiaj zamówienie - jutro dostawa
24 h - Hotline
+48 793 049094

Płyta dynamiczna w nowym filmie

17. Juni 2015

Film plyta dynamiczna TERRATESTTerratest rozpoczął w Berlinie nakręcanie nowego filmu o lekkiej płycie obciążanej do dynamicznego badania nośności i kontroli zagęszczenia gruntu TERRATEST 4000 USB. Przy czystym, błękitnym niebie lekka płyta dynamiczna prezentuje się w szczególnie efektywnym świetle. „Dzisiaj mieliśmy optymalne warunki dla dobrych zdjęć”, mówi Beatrix Schwarz, kierownik produkcji w berlińskiej agencji reklamowej Berliner Werbeagentur Ideenfabrik, „zarówno dobra lokalizacja w samym centrum Berlina i pogoda była absolutnie fantastyczna,” kontynuowała Schwarz.

Film został nakręcony na rogu Bundesallee i Nachodstrasse w Berlinie Wilmersdorf. Tutaj będzie budowany do końca roku przez Vattenfall rurociąg ciepłowniczy DN 800. Najciekawsze na tym placu budowy jest to, że stary dwupasmowy tunel z lat 60-tych, który nigdy nie został oddany do użytku będzie obecnie odsłonięty. Jest on teraz rozbudowywany przez Vattenfall jako tunel transferowy dla rurociągu ciepłowniczego, a więc otrzymuje nowe zastosowanie. „Zdjęcia do nowego wideo firmy Terratest sprawiły nam wielką przyjemność”, powiedział Falko Weiss, który zwykle jako sprzedawca przedstawia płyty dynamiczne u potencjalnych klientów, „każde ujęcie zostało nakręcone kilka razy, ekipa filmowa była bardzo profesjonalna i zwracała uwagę na każdy drobiazg” kontynuował Weiss.

Nowy film przedstawia lekką płytę dynamiczną „TERRATEST 4000 USB” jako urządzenie kablowe, poprzednio na stronie internetowej TERRATEST prezentowana była płyta dynamiczna „TERRATEST 5000 BLU” z technologią Bluetooth do dynamicznego testu obciążenia płytą. „Teraz chcemy pokazać naszym potencjalnym klientom również naszą lekką płytę dynamiczną do badania zagęszczenia i dynamicznej kontroli nośności gruntu w wersji kablowej w nowym filmie”, powiedział Frank Georg Schulz, prezes TERRATEST GmbH Berlin, „doskonałe, pełne wyposażenie i perfekcyjna relacja ceny do jakości sprawia, że ta lekka płyta staje się bardzo lukratywna dla naszych klientów”, mówi Schulz. Płyta dynamiczna berlińskiej firmy jest teraz w akcji na wszystkich kontynentach świata, nowy film o produkcie – płycie obciążanej dynamicznie będzie zatem dostępny również w różnych wersjach językowych.