Terratest facebook Terratest youtube

Dzisiaj zamówienie - jutro dostawa
24 h - Hotline
+48 793 049094

Płyta dynamiczna na NDT CE 2015 w Berlinie

23. September 2015

Płyta dynamiczna na NDT CE BerlinTERRATEST wziął udział jako wystawca w dniach od 15 do 17 wrzesnia 2015 w Międzynarodowym Sympozjum Technik Nieniszczących w Berlinie “NDT CE 2015”. Konferencja z udziałem około 200 uczestników z całego świata została wzbogacona towarzyszącą wystawą renomowanych producentów urządzeń mierniczych.

Płyta TERRATEST była zademonstrowana wielu chętnym, a łatwość obsługi dołączonej aplikacji na smartfona i tableta absolutnie przekonanywała fachową publiczność. Dynamiczny test nośności gruntu jest uznawany zgodnie z międzynarodowym standardem ASTM E2835-11 na całym świecie. Miejscem sympozjum była aula im. Petera Behrensa na Uniwersytecie Technicznym (TU) w Berlinie Wedding.

W drugim dniu kontynuowano praktyczną część sympozjum w siedzibie Federalnego Instytutu Badań Materiałowych w Horstwalde. Każdy wystawca miał tutaj okazję ponownie zaprezentować swoje mierniki w warunkach terenowych na budowie.

“Impreza okazała się wielkim sukcesem dla naszej lekkiej płyty dynamicznej”, mówi Erik Söhring kierownik sprzedaży w TERRATEST, “przeprowadziliśmy wiele interesujących rozmów, zwłaszcza z międzynarodowymi uczestnikami kongresu,” powiedział dalej Söhring. Płyta dynamiczna z Bluetooth stała szczególnie w centrum uwagi. Przewaga nad starszymi modelami płyty z połączeniem kablowym została oceniona jako bardzo innowacyjna.