Terratest facebook Terratest youtube

Dzisiaj zamówienie - jutro dostawa
24 h - Hotline
+48 793 049094

Odkryj naszą lekką płytę dynamiczną na targach bauma 2016!

10. März 2016

Płyta dynamiczna na Bauma 2016Potrzebujesz płytę dynamiczną? Odwiedź nas na targach BAUMA w Monachium i sprawdź w akcji naszą lekką płytę do dynamicznych badań obciążających nośności gruntu.

Płyta dynamiczna TERRATEST ceniona jest na całym świecie ze względu na swój wysoki standard jakościowy. Jest jedynym na całym świecie urządzeniem mierniczym do badania zagęszczenia gruntu z certyfikatem TÜV i z akumulatorem o wysokiej wydajności dla profesjonalnych pomiarów geotechnicznych na budowie. Urządzenie jest wykorzystywane w wielu różnych branżach budownictwa do optymalizacji jakości prac zagęszczenia między innymi w budownictwie ziemnym, budowie dróg, budowie rurociągów, kształtowaniu krajobrazu i w budownictwie kolejowym.

Przekonaj się o dziecinnie prostej obsłudze i wyjątkowej przydatności na budowie naszych płyt dynamicznych „Made in GERMANY”. Czekamy na Państwa wizytę i na osobistą rozmowę z Państwem. Naszą płytę dynamiczną znajdą Państwo w hali B3, na stoisku 146, naprzeciwko olbrzymich koparek firmy Frutiger.