Terratest facebook Terratest youtube

Dzisiaj zamówienie - jutro dostawa
24 h - Hotline
+48 793 049094

Lekka płyta dynamiczna podbija Indie

19. Dezember 2014

TERRATEST Messe BC India 2014Płyta dynamiczna TERRATEST jest teraz po raz trzeci reprezentowana na największych w Indiach targach budowlanych “bc-Bauma India 2014”. Od 15 do 18 grudnia 2014 TERRATEST przedstawia się na własnym stoisku w ramach niemieckiego pawilonu w hali.3.

“TERRATEST 5000 BLU” to pierwsza lekka płyta dynamiczna z technologią Bluetooth i systemem Android. “Mamy już bardzo obiecujące rozmowy z władzami administracyjnymi i infrastrukturalnymi oraz z firmami inżynieryjnymi i drogowymi w pierwszym dniu,” powiedział Frank G. Schulz, prezes TERRATEST GmbH. “Nasi potencjalni klienci są niezwykle zainteresowani naszą płytą dynamiczną z Bluetoothem. Możliwość kontrolowania płyty obciążanej dynamicznie TERRATEST przez smartfona z systemem Android lub przez tableta również spotyka się bardzo dużym zainteresowaniem. Zakładamy, że rynek indyjski obiecuje duże stopy wzrostu dla naszej płyty w nadchodzących latach “, powiedział Schulz.

TERRATEST dostarczył już w ostatnich latach wiele urządzeń dla firm budownictwa drogowego, uczelni technicznych i firm inżynieryjnych w Indiach.