Terratest facebook Terratest youtube

Dzisiaj zamówienie - jutro dostawa
24 h - Hotline
+48 793 049094

Lekka płyta dynamiczna na Targach Infratech 2016

05. Januar 2016

Lekka płyta dynamiczna TERRATESTLekka płyta dynamiczna jest prezentowana przez TERRATEST w dniach od 13 do 16 stycznia 2016 roku w Essen, Niemcy na InfraTech – fachowych targach budownictwa drogowego i ziemnego. Odwiedzając nasze stoisko 502 w hali targowej 12 uzyskasz informacje na temat naszej innowacyjnej płyty dynamicznej do kontroli nośności metodą obciążenia dynamicznego i zobaczysz dziecinnie prostą obsługę naszej płyty dynamicznej.

InfraTech są targami infrastrukturalnymi, obejmującymi tematykę budownictwa drogowego, wodnego, wodno-kanalizacyjnego, kształtowania przestrzeni. Ponad 170 wystawców uczestniczy w targach InfraTech, które odbędą się w tym roku wraz z targami DEUBAUKOM, DCONex i acqua alta, co oczywiście również przyciągnie wielu zagranicznych fachowców. Targom towarzyszyć będzie ciekawy program wykładów specjalistów z branży budowlanej na tematy związane z infrastrukturą.

Płyta dynamiczna TERRATEST do dynamicznej metody badania nośności i zagęszczenia gruntu była już wystawiana dwa lata temu na własnym stoisku na pierwszych targach InfraTech, organizowanych przez holenderski Ahoy Rotterdam n.V. co dwa lata.