Terratest facebook Terratest youtube

Dzisiaj zamówienie - jutro dostawa
24 h - Hotline
+48 793 049094

Lekka płyta dynamiczna na targach AUTOSTRADA-POLSKA

18. Mai 2015

Autostrada Polska 2015TERRATEST prezentuje lekkie płyty obciążane dynamicznie TERRATEST 4000 USB i TERRATEST 5000 BLU na targach AUTOSTRADA-POLSKA w dniach od 14 do 16 maja 2015. AUTOSTRADA POLSKA jest fachową imprezą targową, przyciągającą około 500 wystawców na obszarze ponad 11.000 metrów kwadratowych, udostępnioną dla ponad 15000 fachowców odwiedzających targi. To sprawia, że są to największe i najważniejsze targi drogowe w Polsce, odbywające się w tym roku już po raz 21 w Kielcach w centrum Polski. Dla TERRATEST mają też one kluczowe znaczenie dla handlu w Europie środkowej i wschodniej. TERRATEST utrzymuje szerokie kontakty oprócz Polski z krajami nadbałtyckimi, Ukrainą i Rosją.

“Wystawiliśmy teraz naszą płytę dynamiczną po raz siódmy z rzędu na najważniejszych polskich targach budownictwa drogowego”, mówi Sławomir Furmanczuk, kierownik sprzedaży na rynku polskim w TERRATEST. “Wielu naszych klientów w Polsce i krajach nadbałtyckich chętnie odwiedza nas na naszym stoisku TERRATEST, aby uzyskać informacje na temat innowacji naszych lekkich płyt dynamicznych do dynamicznej kontroli nośności gruntów.” Niedawno przeprowadzono aktualizację firmwaru urządzenia z bluetoothem TERRATEST 5000 BLU, gdzie sterowanie diodami LED jest teraz jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika i pozwala na wygodniejsze korzystanie z funkcji Permanent Testing Mode (PTM), co upraszcza tryb ciągłego pomiaru.

“Ogólnie odczuwamy coraz większe zainteresowanie z Polski naszą płytą dynamiczną. Spowodowane jest to również z pewnością zwiększoną świadomością konieczności zachowania jakości prac naszych polskich sąsiadów, a także rosnącą ilością i jakością projektów infrastrukturalnych “, powiedział Frank G. Schulz, prezes TERRATEST GmbH z Berlina.

Przyjazna dla użytkownika obsługa płyty dynamicznej w połączeniu z precyzyjnymi pomiarami są bezkonkurencyjnymi argumentami na rzecz dynamicznego pomiaru płyta obciążaną. TERRATEST 5000 BLU jako jedyna na świecie lekka płyta dynamiczna z technologią Bluetooth cieszy się obecnie dużym zapotrzebowaniem. “Użytkownicy są zawsze zdumieni możliwościami oferowanymi przez naszą płytę z technologią Bluetooth i łącznością z aplikacją na androida. Konwencjonalne połączenie kablowe miernika z lekką płytą do dynamicznej metody badania zagęszczenia i nośności gruntu zostaje zastąpione przez innowacyjną technologię Bluetooth, co jest wielką zaletą, ponieważ nie trzeba pochylać się już przy każdym pomiarze do płyty obciążającej leżącego na ziemi w celu podłączenia kabla pomiarowego, “ kontynuuje Schulz. TERRATEST GmbH produkuje jedyną na świecie płytę dynamiczną z Bluetooth, nawigacją głosową i aplikacją Android dla smartfona lub tableta.

“Przeprowadziliśmy na Targach Autostrada-Polska niezliczone rozmów z potencjalnymi klientami. Przyszli klienci byli entuzjastycznie nastawieni do przyjaznego dla użytkownika zastosowania urządzeń i są zaskoczeni możliwościami oferowanych przez nasze urządzenie z bluetoothem TERRATEST 5000 BLU.

Tym samym Targi Autostrada są w tym roku dla TERRATEST ponownie lepsze niż oczekiwano i na pewno ponownie wystąpimy z własnym stoiskiem w Kielcach w nadchodzącym roku i przedstawimy najnowsze osiągnięcia dotyczące płyty dynamicznej do kontroli nośności metodą obciążenia dynamicznego”, powiedział Furmanczuk.