Terratest facebook Terratest youtube

Dzisiaj zamówienie - jutro dostawa
24 h - Hotline
+48 793 049094

Łatwość obsługi płyty dynamicznej

12. April 2013

Tretmine 1 - TerratestLekka płyta obciążana dynamicznie “TERRATEST 3000GPS” produkowana przez berlińskiego producenta TERRATEST GmbH uchodzi wśród licznej rzeszy polskich użytkowników za szczególnie łatwą w obsłudze. Dzięki wewnętrznej wiarygodności dokonywanych pomiarów każdy użytkownik może szybko sprawdzić nośność gruntu i fachowo przeprowadzić kontrolę jego zagęszczenia. Wygodny, duży wyświetlacz graficzny i przejrzysty interfejs użytkownika, czyli menu miernika w języku polskim sprawiają, że urządzenie jest cennym narzędziem stosowanym przez wiele firm wykonawczych w sektorze budownictwa do kontroli jakości prac budowlanych.

 “W rozwoju urządzenia, szczególnie zwróciliśmy uwagę na łatwość obsługi dla użytkownika płyty. Ze względu na wewnętrzną kontrolę wiarygodności i przyjazne dla użytkownika menu obsługi na dużym wyświetlaczu nie ma praktycznie możliwości uzyskania niedokładnych pomiarów”, powiedział Sven Krone odpowiedzialny za rozwój produktu pracownik TERRATEST GmbH.

Gama produktów z lekkiej płyty dynamicznej TERRATEST 3000 GPS, urządzenia do pomiaru nośności gruntu została uzupełniona innym nowym produktem. Jako praktyczny osprzęt dostępna jest obecnie podstawka spoczynkowa model TRETMINE, która służy do wygodnego odstawienia urządzenia obciążającego, czyli prowadnicy z ciężarem na terenie budowy. Dzięki zintegrowanemu magnesowi oraz płyty z aluminium na dole płyta dynamiczna przylega do podstawki i pozwala na wygodne zaparkowanie w terenie. Aby odblokować płytę należy przytrzymać podstawkę stopą i podnieść urządzenie obciążeniowe. Podstawka stała się użytecznym dodatkiem do lekkiej płyty dynamicznej i jest powszechnie stosowana dla łatwiejszej obsługi, wygody, jak też zapewnienia czystości i przedłużenia funkcjonalności łożysk i innych elementów mechanicznych płyty.