Terratest facebook Terratest youtube

Dzisiaj zamówienie - jutro dostawa
24 h - Hotline
+48 793 049094

Dynamiczna płyta obciążająca przed Bramą Brandenburską

18. August 2015

Płyta dynamiczna przed Bramą BrandenburskąLekkie płyty obciążane dynamicznie do pomiarów nośności i do kontroli jakości prac zagęszczeniowych firmy TERRATEST są w użyciu na całym świecie. Brama Brandenburska zapewnia odpowiednią oprawę naszych najnowszych filmów o płytach dynamicznych z Berlina. “Krajobraz przed Bramą Brandenburską jest wyjątkowy, każdy zna ten berliński symbol,” powiedział Frank G. Schulz, prezes TERRATEST “Co może być bardziej naturalne niż nasza lekka płyta dynamiczna filmowana przed Bramą Brandenburską”, powiedział Schulz.

Nagrania nie były takie proste, jak mogłoby się wydawać. Brama, jako atrakcja Berlina, jest dosłownie oblegana dzień i noc przez turystów. “Musieliśmy kręcić kilka razy, aż w końcu udało się uzyskać ujęcia bez przebiegającego przez plan turysty” wyjaśnia Beatrice Schwarz, kierowniczka produkcji z Ideenfabrik. Ideenfabrik odpowiedzialna jest od wielu lat za innowacyjną reklamę lekkich płyt dynamicznych TERRATEST.

Dynamiczne badanie nośności dają się wykonać szybko i prosto lekką płyta dynamiczną wszędzie, na pewno też przy najbliższych przedsięwzięciach zarządu miasta przy remontach i rozbudowie dróg i ulic przy Bramie Brandenburskiej w Berlinie. Senat Berlina już od lat wpisuje lekką płytę dynamiczną do pomiarów nośności w swoich specyfikacjach przetargowych w publicznych przetargach na modernizację i rozbudowę ulic w Berlinie. W 2010 roku senat wydał dla firm wykonawczych z sektora budownictwa drogowego wytyczne – “Obowiązujące przepisy w sprawie odbudowy dróg, chodników i ścieżek rowerowych po wykopach”, które stanowią w jaki sposób ma być stosowana lekka płyta dynamiczna.