Terratest facebook Terratest youtube

Dzisiaj zamówienie - jutro dostawa
24 h - Hotline
+48 793 049094

Pierwsza płyta Terratest 5000 BLU przekazana na Targach Autostrada

05. Juni 2013

Terratest plyta dynamicznaProducent lekkich płyt dynamicznych Terratest GmbH dziękuje zaproszonym gościom i odwiedzającej nas fachowej publiczności za udział w polskiej premierze płyty dynamicznej TERRATEST 5000 BLU, najinteligentniejszego miernika nośności gruntu na świecie.

Wielu obserwatorów stwierdziło z rozczarowaniem, że tegoroczne XIX Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA  w Kielcach były o wiele mniejsze pod względem powierzchni, liczby wystawców i gości niż poprzednie edycje. Niektórzy tłumaczyli to kryzysem w drogownictwie czy załamaniem pogody w drugiej części imprezy.

Terratest5000 szkolenieNasze stoisko odwiedziło jednak wielu zaproszonych wcześniej gości, którzy na własne oczy zobaczyli najnowocześniejszy miernik firmy Terratest. Również liczni użytkownicy TERRATEST 3000 GPS, sprawdzonego modelu płyty od 5 lat chętnie nabywanego w Polsce zapoznali się na stoisku z nowymi funkcjami bezprzewodowego przekazywania danych przez Bluetooth i spostrzegło, że  znakomicie ułatwia to i przyspiesza pracę miernika w zróżnicowanych warunkach na budowie. Uwagę publiczności przyciągała też funkcja poleceń głosowych, głośno wypowiadanych przez miernik instrukcji i komunikatów dla operatora. Po zakończeniu targów wszystkie eksponaty zostały przekazane klientom. Wielu naszych rozmówców zadeklarowało już chęć nabycia nowego modelu TERRATEST 5000 BLU.